Любі колеги!

Щодня ми - у вирі подій та надлишку інформації. Часом її настільки багато, що розібратися конкретній ситуації важко, а іноді й зовсім неможливо. Тому ми створили PrivatBlog - джерело достовірної і цікавої інформації про наш банк.

Щодня на сторінках блогу будуть матеріали, які зацікавлять кожного - тут ви знайдете свіжі новини, офіційну інформацію, відповіді на важливі запитання.

Але наша головна мета і місія - не просто донести інформацію, а розповісти про те, чим живе понад 22 тисячі працівників ПриватБанку. У кожному відділенні та офісі нас оточують колеги - талановиті, неординарні, з цікавими хобі та вражаючими історіями. Адже ПриватБанк - це не тільки цифри та показники, а перш за все люди!

Ми будемо щиро раді, якщо ви теж долучитеся до створеення PrivatBlog. Надсилайте ваші новини, цікаві історії, фото та відео на електронну адресу: presssu@privatbank.ua і ми обов’язково їх опублікуємо.

А для початку розповімо про себе. Ми - команда напрямку комунікацій. Ми дуже любимо свою роботу та ПриватБанк. Власне, цей блог - віртуальне знайомство з кожним, хто творить найбільший і найкрутіший банк країни.

Пишіть нам або заходьте на 6-й поверх Дельти (м.Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 30).