У Банку затверджені Правила взаємодії із засобами масової інформації та Правила поведінки працівників в соціальних медіа та онлайн-просторі, які стосуються та повинні дотримуватись кожним працівником.


Комунікації відіграють важливу роль у житті кожного, а тим більше такої великої організації, як ПриватБанк. Адже Банк - це усі ми, працівники. Ми щодня працюємо, аби наш Банк був надійним фінансовим тилом України, пишаємось своєю роботою і роботою наших колег. Кожен з нас творить ПриватБанк і впливає на те, як його бачать інші. Переконані, що усі прагнуть, аби цей вплив був позитивним, сприяв зміцненню довіри до Банку, до колег і нашої спільної роботи. 

Іноді від наших комунікацій залежить значно більше, ніж здається на перший погляд. Щодня люди обговорюють і взаємодіють з ПриватБанком в сотнях онлайн-розмов та користуються його послугами. Ми прагнемо бути належно представлені і беремо в них усвідомлену участь, адже від цього залежить імідж банку, репутація, лояльність клієнтів, а значить - і фінансові показники роботи Банку. Більш того, від ставлення українців до ПриватБанку залежить здоров’я всієї фінансової системи України, адже ми - системоутворюючий державний банк.

Саме тому у Банку діють правила комунікацій. Вони розроблені, щоб допомогти нам брати участь у спілкуванні онлайн, представляти наш Банк, ширити впевненість і довіру до нього.

Ознайомитись з правилами комунікацій можна на Путівнику.


Для того, щоб полегшити знайомство з правилами комунікації, ми підготували для вас невеликий інтерактивний курс та запис вебінару. 


Важливо! Перегляд запису вебінару та проходження курсу може зайняти більше однієї години.  

Telegram