Ми запитали у відомого Chat GPT “що він думає про ПриватБанк?” і ось його відповідь.


Ми пишаємось нашою роботою за цей рік та хочемо подякувати вам, бо це було б неможливо досягти без вашої допомоги, та нагадати про всі наші соціальні та благодійні проєкти, які позитивно впливають на зміни і допомогають суспільству:

Благодійні збори і партнерства, станом на 1 березня:

  • Збір на спецрахунок НБУ для ЗСУ з перших днів війни: 2 758 630 000 грн

  • Збір на спецрахунок НБУ для Мінсоцполітики для гуманітарної допомоги українцям: 96 755 600 грн

  • Збір для “Повернись живим” і, зокрема, на екіпірування для льотчиків. Загалом через сервіси ПриватБанку благодійники перерахували понад 1 млрд грн за 2022 рік.  У січні ми відкрили окремий збір на екіпірування для льотчиків: при цілі 31 мільйон гривень на 1 березня вже зібрано понад 28 700 000.

  • Подаруй світло дітям - збір на планшети для розвитку і рюкзачки безпеки для дітей, які стали сиротами у цій війні. Зібрано 9 135 000 грн., і збір триває.

  • Фонд Андрія Хливнюка - збір на 10 розвідувальних дронів Punisher, закупівлю генераторів, авто, систем безперебійного живлення: 26 985 000 грн

  • Збір для фонду Help Ukraine Center  тривав з травня по жовтень 2022, було зібрано 5 708 000 грн, які перетворились на 100 фур продуктових наборів і товарів першої необхідності для людей у прифронтових зонах.

Діяльність благодійного фонду ПриватБанку “Допомагати просто”:

  • Допомога шпиталям і медзакладам України - медичне обладнання, медикаменти, витратні матеріали для лікування тисяч поранених українців: військових та цивільних, і, найстрашніше - дітей. З червня до 1 березня зібрано 54 295 000 грн, за які закуплено і доставлено найсучасніше обладнання в 19 медзакладівКраматорська, Курахового, опорних медичних пунктів Донецької, Запорізької областей та інших регіонів.

  • Допомога постраждалим внаслідок удару ракети по житловому будинку в м. Дніпро. Зібрано 20 678 000 грн, збір завершено. Найближчим часом на зібрані кошти буде закуплено медичне обладнання для обласної лікарні ім. Мечнікова міста Дніпра, куди були доставлені на лікування потерпілі, та на закупівлю обладнання для підрозділів ДСНС, які були задіяні в ліквідації наслідків ракетного удару. 

Окрім того, ПриватБанк бореться за справедливість у судових суперечках з колишніми власниками задля захисту інтересів клієнтів і верховенства права в Україні.

Telegram