В Україні ПриватБанк пропонує військовим пенсіонерам* взяти участь в акції "Даруємо 20 000 до пенсії" та отримати разову доплату до пенсії.


Колишні та діючі військові, які отримують свої пенсійні виплати через картку "Приват", автоматично візьмуть участь у розіграші. Переможець гарантовано отримає разову виплату у розмірі 20 тис. грн. Акція діє з січня по травень 2023-го, а три розіграші відбудуться навесні – з березня по травень.

Як отримати у подарунок 20 000 гривень від ПриватБанку?

Для цього потрібно отримувати військову пенсію за допомогою картки "Привату". Щоб оформити її, потрібно лише один раз звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку з паспортом та кодом. Або ж оформити виплату віддалено (за допомогою Приват24). Ось що потрібно зробити:

  • Підготуйте фото своїх документів та пройдіть реєстрацію у Приват24, де ви зможете самостійно оформити свою пенсійну картку.
  • Додайте нову картку як спосіб отримання пенсії на онлайн-порталі Пенсійного фонду.

Детальна інструкція - тут. Грошовий приз розіграють між військовими пенсіонерами, які отримують свої пенсії за допомогою ПриватБанку. За час дії акції (з січня до травня 2023-го) доплату до пенсії ви виграти один раз.

*В Акції беруть участь громадяни України від 18 років, які є колишніми або чинними військовослужбовцями та отримують пенсійні виплати відповідно до ЗУ "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та/або "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" на картку для виплат ПриватБанку.

Джерело: news.obozrevatel.com

Telegram