Державний ПриватБанк відновив роботу відділення у Великому Бурлуку Куп’янського району Харківщини також розпочало роботу відділення у м. Снігурівка Баштанського району Миколаївської області. 


"Сьогодні жителі Великого Бурлуку Куп’янського району Харківщини вперше, після деокупації, відкрили двері відділення ПриватБанку.

Ворожі колони пішли по Великобурлуцькій громаді майже на другий день з початку війни. 10 вересня цю територію визволили наші Збройні сили і розпочалися роботи з розмінування та відновлення.

Роботи по поверненню відділення ПриватБанку розпочалися майже одразу. Ситуацію ускладнювало відсутність електроенергії й зв’язку. Та сьогодні подолані перепони й відбулося довгоочікуване відкриття відділення з повним переліком банківських послуг", - йдеться у повідомленні.

Крім цього, 25 листопада розпочало роботу відділення у м. Снігурівка Баштанського району Миколаївської області.

За словами директора Південного макрорегіонального управління ПриватБанку Олексія Цимбалюка, банк робить все можливе, аби в максимально стислі терміни поновлювати роботу банківських сервісів на всіх звільнених територіях.

"Спочатку повертаємо можливість отримувати соціальні, пенсійні та інші види виплат. А згодом відновимо і безготівкові розрахунки в магазинах, аптеках тощо. Життя повертається, і ми сприяємо тому", - додали в банку.

Загалом ПриватБанк відновив повноцінну роботу близко 40 своїх базових відділень у містах та селищах на деокупованих ЗСУ територіях України.

Джерело: epravda.com

Telegram