Начальник Черкаського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Олег Веретельник вручив заслужену нагороду колегам-черкасцям Центрального МРУ ПриватБанку - почесний нагрудний знак “За сприяння війську”.


“Це велика честь для кожного з нас, отримати нагороду за наказом та особистим підписом Головнокомандувача ЗСУ України Валерія Залужного, - ділиться емоціями Віктор Шуршин, керівник з розвитку бізнесу в регіоні Центрального МРУ. - Це заслужена нагорода усього нашого великого і дружнього колективу приватівців, який допомагає нашим військовим ще з 2014 року. Кожен з нас не може бути осторонь, поза війною. Так, щоденно ми тримаємо фінансовий фронт, працюємо на перемогу, але вважаємо за необхідне допомагати тим, хто ціною власного життя, здоров”я надає нам можливість і жити, і працювати. Хіба може бути по-іншому?”. 

За зверненнями керівництва МРУ військові отримували допомогу не лише від банку. На прохання захисників відгукувалися і співробітники з Черкащини.

“Жодного разу ми не відмовили у проханнях про допомогу, - додає пан Шуршин. - Зверталися до головного офісу, який жодного разу не відмовив, збирали власні кошти, коли прохання було не дороговартісним, а наше бажання допомогти - величезним. Допомагали всім, чим могли: від коштів на придбання паперу (особові справи мають бути і в паперовому варіанті) до меблів та броньованих авто”.

ПриватБанк - беремо і допомагаємо!

Telegram